banner113

YÖREX’İN GÖZDESİ “BALLIÇUBUK” OLDU

banner106

Antalya Expo Center’da 2-5 Kasım 2023 tarihleri arasında “Sizin oraların nesi meşhur?” mottosuyla  12. si düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı Yörex’ de,  Alanya’nın keçiboynuzu ürünleri markası olan “Ballıçubuk” büyük ilgi gördü. 

YÖREX’İN GÖZDESİ “BALLIÇUBUK” OLDU
06 Kasım 2023 Pazartesi 14:45

banner108
banner238


Son yıllarda halk arasında popülerliği ve kullanım alanları giderek artan keçiboynuzu ürünlerinin sergilendiği “Ballıçubuk” standını fuar boyunca binlerce insan ziyaret etti. Ziyaretçilere tadım yaptırılarak, şifa deposu keçiboynuzunun faydaları, kullanım alanları ve kullanım şekilleri hakkında bilgi verildi. 

Fuarı ziyaret eden vatandaşların gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren “ Ballıçubuk” firma sahibi Duran Yılmaz, “Yörex’de vatandaşlarımızı, protokol üyelerimizi keçiboynuzu ürünlerini sergilediğimiz  standımızda ağırladık. Alanya’mızın bir markası olan Ballıçubuk’ un bu şekilde ilgi görmesinden memnuniyet duyduk. Alanya’nın keçiboynuzunu tanıtmak ve insanların keçiboynuzunun şifasından en yüksek seviyede yararlanabilmesini sağlamak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yörex’ de olduğu gibi ülkemizin diğer önemli yöresel fuarlarında da “Ballıçubuk” markamızla yer alacağız.” Dedi.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.