Başkan Özçelik'ten Genç Şampiyona Destek
Ziyaret sırasında Başkan Özçelik, Seren Ay Çetin’i bu büyük başarısından dolayı tebrik ederek, “Nazik ziyaretlerinden dolayı Seren Ay Çetin ve antrenörü Serdar Avcı’ya teşekkür ediyorum. Seren Ay, genç sporcularımıza ilham kaynağı olmuştur ve onunla gurur duyuyoruz. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Seren Ay Çetin’e başarılar diliyorum” dedi.

Seren Ay Çetin: "Başarılarımı Ülkeme Armağan Ediyorum"
Genç sporcu Seren Ay Çetin, Başkan Özçelik’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek, "Bu zorlu yolda antrenörüm Serdar Avcı ile birlikte çok çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Başarılarımı ülkeme armağan ediyorum ve hedefim dünya şampiyonluğu” dedi.

Antrenör Serdar Avcı: "Gurur Duyuyoruz"
Antrenör Serdar Avcı da, Seren Ay’ın büyük bir azim ve disiplinle çalıştığını belirterek, "Seren Ay’ın başarısı bizler için büyük bir gurur kaynağı. Şampiyonluk yolunda daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Genç Sporculara İlham
Ziyaretin ardından Başkan Özçelik, Seren Ay Çetin ve antrenörü Serdar Avcı ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu anlamlı buluşma, genç sporculara ilham kaynağı olma açısından büyük önem taşıyor. Başkan Özçelik, Seren Ay’ın elde ettiği başarıların devamını dileyerek, Alanya Belediyesi olarak her zaman destek olacaklarını belirtti.

Alanyalı  Razgatlıoğlu, İngiltere'de ilk yarışı birinci bitirdi Alanyalı Razgatlıoğlu, İngiltere'de ilk yarışı birinci bitirdi

Seren Ay Çetin, final maçı için hazırlıklarına devam ederken, Türkiye'yi uluslararası arenada temsil etmeye devam edecek. Genç sporcu, Alanya’nın gururu olarak anılmaya devam ediyor.
 

Editör: Hüseyin Kalaycı