banner113

AK PARTİLİ MECLİS ÜYESİ KİRİŞ'TEN BAKANA TEŞEKKÜR

banner106

Ak Parti Alanya Belediye Meclis üyesi Mehmet Ali Kiriş, Ankara'da gerçekleştirilen ziyaretle ilgili basın açıklamasında bulundu.

AK PARTİLİ MECLİS ÜYESİ KİRİŞ'TEN BAKANA TEŞEKKÜR
25 Mayıs 2022 Çarşamba 14:56

banner108
banner238

Meclis üyesi Kiriş "Büyümenin ve beraberinde gelen şehirleşmenin sonucu yaşam alanlarımızda yaşanan sorunların çözümü ve eski yaşam alanlarının insani ve mesleki standartlarda yeniden planlanması için Meclisimizde kurduğumuz ve Cumhur İttifakı olarak devam ettirdiğimiz ALKENT A.Ş. ve Belediye Başkanımız ile dün Ankara’da bir dizi toplantılar yaptık.
Bakanlığımız ile ortak yürüttüğümüz Cumhuriyet Mahallesi Kentsel Dönüşüm alanımızla ilgili yaptığımız çalışmaları Bakanımıza sunduk. Bölgemizdeki Kentsel Dönüşümün önemine ve aciliyetine vakıf olduklarını ve görmek bizleri oldukça sevindirdi. Görüşmeler sonucunda Bakanımızın destekleri ile bir sonraki aşamaya geçmiş bulunmaktayız. 
Dönüşüme bir adım daha yaklaşmak hem Belediyemiz hem de Mahalle Sakinlerimiz adına oldukça önemli bir gelişme. Bu görüşmeler sonucunda planlarımızı hızlı bir şekilde bitirip Kentsel Dönüşüme başlayacağız. 
Bizlere bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Çevre ve Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat KURUM’a, Belediye Başkanımıza, Meclis Üyelerimize ve ALKENT A.Ş. Mensuplarına çok teşekkür ediyoruz.
Süreci en hızlı şekilde ilerletip bölgemizde Bakanlığımız ve Belediyemizin desteği ile yaşanabilir bir çevre yapmak hedefimiz. Alanya’mıza ve bölge halkımıza şimdiden hayırlı olsun.
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.