banner113

AK PARTİLİ TOKLU " ALANYA'NIN HER SORUNUNU ORTAK AKILLA HAREKET EDEREK ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ!

banner106

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu; Karayolları 13. Bölge Müdürü Ahmet Gülşen, Karakocalı Muhtarı Şerafettin Yiğit, Kestel Muhtarı Muhterem Şimşek, Oba Muhtarı Şeref Gürkan, Tosmur Muhtarı Zafer Gürel, Alara Muhtarı Arif Çelik ve Çakallar Muhtarı Memiş Şahin ile Karayolları Mahmutlar Şantiyesinde bir araya gelerek mahallelerde yürütülen ulaşım çalışmalarının ve yatırımların istişaresi gerçekleşti.

AK PARTİLİ TOKLU " ALANYA'NIN HER SORUNUNU ORTAK AKILLA HAREKET EDEREK ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ!
16 Eylül 2022 Cuma 15:43

banner108
banner238

Alanya'nın her sorununu ve talebini istişare ve ortak akılla hareket ederek çözümler ürettiklerini belirten Başkan Toklu, " Karakocalı, Kestel, Oba, Tosmur, Alara ve Çakallar mahallelerimizde yürütlen ulaşım çalışmalarının istişaresini gerçekleştirip tarafımıza ulaştırılan taleplerin değerlendirmesini yaptık.

Karayolları 13. Bölge Müdürümüz Sayın Ahmet Gülşen, hem bizlere hem de muhtarlarımıza konuyla alakalı bilgilendirme yaparak her türlü çözüm için birlikte çalışacaklarını belirtti. Vatandaşlarımızla devletimiz arasında köprü vazifesi gören değerli muhtarlarımızın her talebi bizler için çok kıymetli. Tarafımıza ulaşan her talebin çözümü için var gücümüzle çalışıyor, çalışmayada devam edeceğiz. Halkımızın ulaşımda konforunu sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız." dedi.

banner109

Etiketler; #mustafa toklu
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.