banner113

Ak Partili Toklu, meclis üyeleriyle buluşarak yerel seçimi işaret etti!

banner106

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu 2014 yerel seçimlerinde ve 2019 yerel seçimlerinde seçilen Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya geldi.

Ak Partili Toklu, meclis üyeleriyle buluşarak yerel seçimi işaret etti!
03 Haziran 2023 Cumartesi 11:20

banner108
banner238

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde özverili bir şekilde çalışan Meclis Üyelerine teşekkür eden Toklu, her zaman Belediye Meclis Üyeleri ile uyum içerisinde, Alanya'nın geleceği için çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerini ifade etti. 

Toklu; "Bu sabah 2014 yerel seçimlerinde ve 2019 yerel seçimlerinde seçilen Belediye Meclis Üyelerimizle bir araya gelerek yatırımlarımız, projelerimiz ve geleceğe yönelik planlamalarımız hakkında istişare ve değerlendirmede bulunduk. 

Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek, şehrinizin konforunu arttırabilmek için Meclis Üyelerimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın hayatına dokunan hizmetlerin en önemli kısmını AK Partimiz yürütüyor. Bu anlayışla Belediye Meclis Üyelerimizle Alanya'mız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

2014 yerel seçimlerinde ve 2019 yerel seçimlerinde seçilen Belediye Meclis Üyelerimize emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin." dedi.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.