banner113

ALANYA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ALAETTİNOĞLU: ALANYA'NIN HER MAHALLESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR!

banner106

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile şehir merkezinde yenileme ve asfaltlama ihtiyacı olan cadde ve sokaklarda çalışmalar devam ediyor. Ekipler, Hacet Mahallesi Tosbağacı Sokak’ta asfaltlama ve peyzaj çalışması gerçekleştirdi.

ALANYA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ALAETTİNOĞLU: ALANYA'NIN HER MAHALLESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR!
12 Nisan 2023 Çarşamba 12:49

banner108
banner238


Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir içindeki asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle muhtarları ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda yapılan çalışmalar kapsamında ekipler son olarak Hacet Mahallesi Tosbağacı Sokak’ta asfalt ve peyzaj çalışması gerçekleştirdiler. Bölgeye giden ekipler sokağın tamamında asfalt çalışması yaparak vatandaşlara konforlu ulaşım yolunu açarken, bir yanda da Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile koordineli olarak sokaktaki ağaç ve bitkilerde budama yaparak sokağı yeni modern görünümüne kavuşturdular.

ALAETTİNOĞLU: “ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ SÜRÜYOR”

Hacet Mahallesi’nde başlayan çalışmaları yerinde takip eden Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Alaettinoğlu çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı. Alaettinoğlu, “Bu hafta da Hacet Mahallesindeyiz. Alanya merkezimizdeki asfalt döküm çalışmalarımızı eksiksiz ve aralıksız olarak devam ediyoruz. Bu sokakta olan sıkıntıları tespit ettik. Hemen hızlı bir şekilde Sayın Muhtarımızın da talepleri doğrultusunda hizmete başladık. Allah izin verirse bir gün içerisinde bu sokağı bitirip vatandaşımızın kullanımına hemen açacağız. Alanya’nın her mahallesinde çalışmalarımız devam ediyor ve edecektir” şeklinde konuştu.

MUHTAR KARAGÖZ’DEN TEŞEKKÜR

Hacet Mahalle Muhtarı Arif Karagöz’de Alanya Belediyesi’ne yaptığı talebine hızlı bir şekilde geri dönüş aldığını belirterek, “Hacet Mahallesi Tosbağacı Sokak’ta asfalt çalışmasında bulunuyor ekiplerimiz. Belediyemize bize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederiz. Aynı zamanda Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e bize her konuda yardımcı oldukları için sonsuz teşekkür ederiz. Mahallemizden gelen taleplere anında geri dönüş yapıp, çözüm üretiyorlar. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.