banner113

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL: CUMHUR İTTİFAKI OLARAK HİZMET EDECEĞİZ!

banner106

MHP Genel Merkezi tarafından Konya’da düzenlenen ‘Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı'na katılan Başkan Yücel, “Ülkemiz ve ülkümüz yolunda Cumhur İttifakı olarak hizmet etmeye, hak ve hakikat yolunda mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL: CUMHUR İTTİFAKI OLARAK HİZMET EDECEĞİZ!
19 Kasım 2023 Pazar 08:39

banner108
banner238


Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP Genel Merkezi tarafından Konya’da düzenlenen ‘Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantı’sına katıldı. MHP Konya İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya Alanya’dan Başkan Yücel’in yanı sıra Alanya Belediye Başkan yardımcıları Tunahan Kasapoğlu, Fevzi Alaeddinoğlu, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, MHP Alanya İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Alanya Belediyesi’nin MHP’li Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Toplantıya MHP’den Antalya İl Başkanı Onur Temel ile Antalya milletvekilleri Abdurrahman Başkan ile Hilmi Durgun da katıldılar. 

Yerel seçimle ilgili konuların da değerlendirildiği istişare toplantısına katılan Başkan Yücel, “Genel Merkezimizin ‘2024’e Doğru Diyar Diyar Anadolu’ temasıyla Konya’da düzenlediği Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantı’mıza katıldık. Cumhur İttifakı’nı genelden yerele iktidarla taçlandırmak inancıyla Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa Kalaycı’nın başkanlığında, MYK üyelerimiz, milletvekillerimiz, il ve ilçe başkanlarımızın iştirakı ile düzenlenen toplantıda, Türkmen Beyimiz Devlet Bahçeli’nin engin siyasi tecrübesi doğrultusunda hazırladığı, partimizin 31 Mart vizyon ve misyonu hususunda bilgiler edindik. Ülkemiz ve ülkümüz yolunda Cumhur İttifakı olarak hizmet etmeye, hak ve hakikat yolunda mücadele etmeye devam edeceğiz. Ne mutlu Türk’üm diyene” ifadelerini kullandı.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.