banner113

ALANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ BAĞIŞLAR: BİRİLERİ SİZİ GÖZETLİYOR!

banner106

Alanya Belediye Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Yılmaz Bağışlar, "Alanya Merkez ve mahallelerde 600'e yakın güvenlik kamerası aktif olarak çalışmaktadır. Alanya, zamanla artan güvenlik kamerası önlemleri ile daha güvenli bir şehir haline gelecektir. Göreve başladığımız 2019 yılında, meclis toplantısında söz alarak öncelikle talep ettiğimiz bu çalışma için Alanya Belediyesi ve Jandarma Genel Komutanlığı'mıza teşekkür ediyoruz"

ALANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ BAĞIŞLAR: BİRİLERİ SİZİ GÖZETLİYOR!
10 Ocak 2024 Çarşamba 12:33

banner108
banner238


BİRİLERİ SİZİ GÖZETLİYOR!
Meclis üyesi Bağışlar'ın açıklaması şu şekilde; Meclis üyesi olarak göreve başladığımız 2019 yılında Alanya Belediye Meclis toplantısında söz alarak, öncelikli olarak gündeme getirdiğimiz, Alanya merkezi ile nüfusun yoğun olduğu mahalleler başta olmak üzere, güvenlik kameralarının uygun yerlere konulması ve sayısının arttırılması talebimiz neticesinde Alanya Belediye'miz ve Jandarma Genel Komutanlığı'mız koordineli şekilde çalışma başlatmış ve şehrin muhtelif yerlerine güvenlik kameraları yerleştirilmiştir. 

Her geçen gün artan güvenlik kamerası sayısı ile bugün Alanya merkezi ve muhtelif alanlarda 600'e yakın MOBESE kamerası aktif olarak çalışmaktadır ve şehir merkezinin %70' i bu şekilde gözlemlenmektedir.

Önemli kavşaklarda ve muhtelif çocuk oyun parklarında bulunan kameralar sayesinde, daha güvenli bir şehir haline gelecek Alanya bu sayede daha kaliteli, disiplinli ve daha yaşanabilir bir şehir haline gelecektir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz dedi.
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.