banner113

ALANYA BÖYLE BİR TABLO İLE SEÇİME GİDEBİLİR! HAZIRLIKLI OLUN. BÖYLE BİR TABLO OLURSA ŞAYET ARAYERDEN ÇIKAN!

banner106

Alanya'daki gazetecilik anlamında 30 yılını devirmiş olan Manşet Alanya Gazetesi sahibi Hüseyin Kalaycı yaklaşan yerel seçimlere kısa bir analiz yaptı.

ALANYA BÖYLE BİR TABLO İLE SEÇİME GİDEBİLİR! HAZIRLIKLI OLUN. BÖYLE BİR TABLO OLURSA ŞAYET ARAYERDEN ÇIKAN!
01 Eylül 2023 Cuma 20:19

banner108
banner238

İŞTE ANALİZ

UKALALIK YAPMIŞ GİBİ OLMAYAYIM AMA İDDİALIYIMDIR. ALANYA SİYASETİNİN 30 YILINI İYİ BİLEN GAZETECİYİMDİR. SOSYAL MEDYA ÇIKTIKTAN SONRA MAALESEF ÖNÜNE GELEN GAZETECİ OLDU. ALANYA KAMUOYU ZATEN KİMİN GAZETECİ OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYOR. NEYSE DİYELİM. GENEL SEÇİMLERİ BİTİRDİK, GELDİK YEREL SEÇİMLERE. TABİKİ YEREL SEÇİMLERİN ALANYA AYAĞINA ŞÖYLE KISA BİR ANALİZ YAPALIM DEDİK. MUHTEMEL ALANYA BU TABLO İLE SEÇİME GİDEBİLİR. GENEL BAŞKAN VE YARDIMCILARIN AÇIKLAMALARINA İSTİNADEN BÖYLE BİR ANALİZ YAPIYORUM. ÇÜNKİ AÇIKLAMALARI HEPSİDE KENDİ ADAYLARIYLA SEÇİME GİTME TARAFTARINDA.
ALANYA'DA ŞÖYLE BİR TABLO OLURSA ŞAŞIRMAYIN. MHP'DE ADEM MURAT YÜCEL, AK PARTİDE MUSTAFA TOKLU, CHP'DE GÖKHAN SİPAHİOĞLU VE İYİ PARTİ İSE HENÜZ BELLİ DEĞİL ANCAK MEHMET ŞAHİN VEYA ABDULLAH SÖNMEZ OLABİLİR... 
MERHUM SİYASETÇİ SÜLEYMAN DEMİREL'İN DEDİĞİ GİBİ "24 SAAT SİYASETTE ÇOK UZUN BİR SÜREDİR" SÖZÜNÜN NE KADAR DOĞRU OLDUĞUNA, SADECE ÜLKEDE DEĞİL, ALANYA'DA DA TANIKLIK EDİYORUZ. ARTIK ANLIK, DAKİKALIK VE SAATLİK OLARAK GELİŞMELER YAŞANIYOR. BİR SAAT SONRA NE OLACAK BELLİ DEĞİL. ANCAK BÖYLE BİR TABLO OLURSA ŞAYET ARAYA YERDEN ÇIKAN BAŞKAN OLUR. 
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.