banner113

ALANYA'DA VATANDAŞ İSTEDİ, BÖCEK JET HIZIYLA SORUNU ÇÖZDÜ!

banner106

4 mahallenin kullandığı yolun güvenliğinin alınması için vatandaşlar Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e mesaj attı. Böcek'in talimatıyla sorun giderildi

ALANYA'DA VATANDAŞ İSTEDİ, BÖCEK JET HIZIYLA SORUNU ÇÖZDÜ!
04 Ocak 2024 Perşembe 10:15

banner108
banner238


 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerdeki yol güvenliğini artırmak için virajlı, rampalı ve dar olan  yollara bariyerli önlem alıyor. Bu kapsamda çalışmalarını yürüten ekipler, Alanya’nın Yalçı Mahallesine 216, Taşbaşı Mahallesi’ne 312, Bayırkozağacı Mahallesine 300 ve Kızılcaşehir Mahallesine 100 metre olmak üzere toplam 928 metre bariyer çalışması başlattı. Mahallelerdeki vrajlı, rampalı ve dar olan noktalara monte edilen bariyerlerle yollar daha güvenli hale gelecek. Yalçı ve Kızılcaşehir Mahalle yollarındaki çalışmalar tamamlanırken, diğer iki mahallede de önümüzdeki günlerde çalışma yapılacak.
BÖLGE HALKINDAN BÖCEK'E TEŞEKKÜR
Öte yandan bölge halkı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e teşekkür etti. Vatandaşlar "Bu bölgede sık sık kazalar meydana geliyordu. Bizde konuyu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e mesaj yoluyla ilettik. Sayın Böcek, bizlere söz verdi ve şuanda yerine getirdi. Olabilecek kazalara karşı bariyer yaptırdığından ötürü sayın Böcek'e teşekkür ediyoruz" dediler.


 

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.