banner113

ALANYA İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İSTİFA ETTİ

banner106

Alanya İyi Parti Belediye Meclis üyesi Hacı Mevlüt Zavlak partisinden istifa etti

ALANYA İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İSTİFA ETTİ
07 Mart 2024 Perşembe 10:03

banner108
banner238


Zavlak açıklamasında şunları söyledi.
Canım Alanya'mın güzel insanları;
  beş yıl göz açıp kapayana kadar geçti ve sizlerin oylarıyla seçildiğim Alanya Belediyesi Meclis Üyeliği görevim dün yapılan Mart meclisinin ardından sona erdi.
   Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyerek, hakkı batıldan ayırma gayretimizden bir an olsun vazgeçmeden tamamladığımız bu beş yılın ardından, her şeyin gelip geçici olduğuna inandığımız bu Dünya'da aslonanın ardında hoş bir seda bırakmış olabilmek olduğuna inanarak üzerime aldığım görevi hakkı ile yaptığıma inanıyor ve bunun gururunu yaşıyorum.
  Beş yıl boyunca Alanya'mız için birlikte çalıştığımız belediye başkanımız Sn.Adem Murat Yücel'e,meclis üyesi arkadaşlarıma,belediyemizin tüm personeline,mahallelerimizin hizmetkarı muhtarlarımıza,sesimiz olan Alanya basınına,beni bu onurlu göreve önererek Alanya'mıza hizmet etme fırsatı tanıyan İYİ PARTİ teşkilatlarına ve desteklerini her daim hissettiren siz hemşehrilerime teşekkür ediyorum.
   Kıymetli dostlarım ben bu memleketin geleceğinden  endişe duyan bir evladıyım.
Vatanımıza,milletimize ve şehrimize karşı duyduğum endişeleri giderebilecek bir yapının, şu an içinde bulunduğum platformda var olduğuna artık inancım kalmadığından, kuruluşundan beri içinde yer aldığım İYİ PARTİ üyeliğimi bugün itibariyle sonlandırdım.
Memlekete karşı duyduğum endişeleri giderebilecek bir siyasi yapıda yer alarak milletim için çalışma gayretim her zaman devam edecektir.
   Yol uzun, hayat kısa.Vakti hayırlı işlere harcamak lazım.
Allah'a emanet olunuz.
 

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.