banner113

ALANYA KAYMAKAMINDAN KURUM MÜDÜRLERİNE YEREL SEÇİM TALİMATI!

banner106

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer başkanlığında kurum müdürlerinin katımıyla toplantı gerçekleştirildi

ALANYA KAYMAKAMINDAN KURUM MÜDÜRLERİNE YEREL SEÇİM TALİMATI!
16 Şubat 2024 Cuma 14:18

banner108
banner238

Alanya Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Ürkmezer başkanlığında Alanya’daki tüm kurum müdürleri katıldı. 
SEÇİMLERDE ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVLERİ YAPIN
Yerel seçimler, kurum içi çalışmalar ve kurumlar arası koordinasyon konularının görüşüldüğü toplantıda konuşma yapan Kaymakam Ürkmezer "Ülkemizin gündemi olan yerel seçimler yaklaşıyor. Bu konuda tüm kurumlarımız üzerlerine düşen görevleri yapacaklar. Vatandaşlarımızın demokratik ortamda oy kullanmalarını sağlamak için gerekli planlama ve kurumlarımız arasındaki koordineyi sağlıyoruz. Yaklaşan seçimlerde tüm kamu görevlilerimiz kamu görevlisi bilinciyle adaletli bir şekilde görev yapmalılar. 
HASSATİYET 
Yerel seçimlerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapılması için hep birlikte çalışacağız.  Diğer bir konu ise kurumlarımızın kendi iç çalışmalarında dikkat etmeleri gereken görevleri ve kendi kurumlarında takip etmeleri gereken işleri titizlikle takip etmelerini istiyoruz. Her şeyden önce vatandaşa götürülen hizmetlerin aksatılmaması çok önemli. Vatandaşlarımıza verilen hizmetlerde kurumlarımızın gerekli tüm hassasiyetleri göstererek çalışacaklarına inanıyoruz. Emek ve çalışmalarından dolayı tüm kurumlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

banner109

Etiketler; #fatih ürkmezer
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.