banner113

ALTSO'NUN ESKİ GENEL SEKRETERİ ÜNLÜ, CHP KONTENJANINDAN ADAY GÖSTERİLDİ

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nın eski genel sekreteri Servet Ünlü, CHP Alanya Belediye Başkan adayı Osman Tarık Özçelik'in kontenjanından meclis üyesi adayı olarak gösterildi.

ALTSO'NUN ESKİ GENEL SEKRETERİ ÜNLÜ, CHP KONTENJANINDAN ADAY GÖSTERİLDİ
21 Şubat 2024 Çarşamba 10:19

banner108
banner238


ALTSO'nun kurucu üyeliğinde görev alan, Hüseyin Kasapoğlu, rahmetli Mustakbel Dim, Kerim Taç ve Kerim Aydoğan ile çalışan Servet Ünlü siyasete atıldı. 

Mehmet Şahin'in ALTSO başkanlığına gelmeden önce ayrılarak Kerim Aydoğan'ın sahibi olduğu Goldcity'de üst yönetimde görev alan ve daha sonra ayrılarak kendi danışmanlık şirketini kuran Ünlü, aldığı karar ile CHP'de siyaset yapmaya karar verdi.
Ünlü "31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Alanya Belediye Meclis Üyeliği için Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) aday listesinde “Kontenjan” adayı olarak yer alıyorum.  İnandığımız ve güvendiğimiz belediye başkan adayımız Sayın Osman Tarık Özçelik  liderliğinde şehrimizi daha güçlü, daha yaşanabilir, daha adil ve daha sürdürülebilir bir geleceğe taşımak adına çıktığımız bu yolda, sizlerin güveni ve desteği benim için çok kıymetli. Bu süreçte her birinizin fikirleri, önerileri ve desteği, Alanya'mızın daha iyi bir yer olması için önemli bir itici güç olacaktır.  Desteğiniz ve yapacağınız katkılar için teşekkür eder sürecin hayırlı olmasını dilerim" dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.