banner113

BAŞKAN TAVLI'DAN İKAMETGAH ATAĞI

banner106

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde AK Parti TBMM Grup Başkanı Abdullah Güler ve TBMM Göç Komisyonu Başkanı ve Antalya Milletvekili Atay Uslu ile bir araya gelerek tarımda çalışan yabancı işçiler ve Alanya'yı da yakından ilgilendiren ikametgah sorunuyla alakalı hazırlanan raporlar üzerinde istişare ettiler. 

BAŞKAN TAVLI'DAN İKAMETGAH ATAĞI
08 Kasım 2023 Çarşamba 10:55

banner108
banner238

Başkan Tavlı yapmış olduğu açıklamada; "Tarımda çalışan yabancı işçiler ve Alanya'yı da yakından ilgilendiren ikametgah sorunuyla alakalı son değişikliklerin bölgemize etkileri ve bu konuda atılması gereken adımlar üzerinde AK Parti TBMM Grup Başkanımız Sn. Abdullah Güler ve TBMM Göç Komisyonu Başkanı ve Antalya Milletvekilimiz Sn. Atay Uslu ile görüş alışverişinde bulunduk. 

Bu konuyla ilgili Teşkilat olarak kendi oluşturduğumuz raporu ve Alanya'da ki Sivil Toplum Örgütleri ile Odalarımızın hazırlamış olduğu raporları AK Parti TBMM Grup Başkanımız Sn. Abdullah Güler ve Göç Komisyonu Başkanı ve Antalya Milletvekilimiz Sn. Atay Uslu'ya sunduk. Sn. Başkanımıza ve Sn. Vekilimize ilgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz." dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.