banner113

BAŞKAN TOKLU’NUN YOĞUN HAFTASONU MESAİSİ

banner106

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu yoğun mesaisine bu haftasonuda devam etti.

BAŞKAN TOKLU’NUN YOĞUN HAFTASONU MESAİSİ
05 Eylül 2022 Pazartesi 08:58

banner108
banner238

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte bu haftasonu yoğun bir mesai harcadı. Alanya merkezinin yanı sıra civar mahallelerde de düğün, nişan, ve taziye programlarına katılan Toklu ve ekibi, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Başkan Toklu, AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nda ağırlamış olduğu misafirlerinin yanı sıra vatandaşların kendisine ilettiği davetlere de katılarak gönüllerde taht kurmayı sürdürüyor.

TOKLU GÜZEL GÜNLERE ŞAHİTLİK EDİYOR

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu yoğun haftasonu mesaisine ilk olarak Osman Özçelik’in kızı Gamze ve Umut çiftinin düğün törenine katılarak başladı. Toklu yeni evlenen çifte hayırlı olsun dileklerini iletti. Toklu “Değerli ağabeyim Osman Özçelik'in kızı Gamze ve Umut çiftimizin düğün merasimine katılarak hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.”    dedi. Ardından iş insanı Fikret Karakuş’un oğlu Çağrı ve Asiye çiftinin düğün merasimine katılan Başkan Toklu “Mutlu günleri paylaşmak mutluluğu katlar. İş insanı Fikret Karakuş'un evladı Çağrı ve Asiye çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.”dedi. Başkan Toklu, Deniz ve Nedanlı ailelerinin evlatları Buse ve Emre çiftinin de düğün törenine katılarak “Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir. Buse ve Emre çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.” ifadelerine yer verdi. 

Başkan Toklu’nun yoğun mesaisi Pazar günüde devam ediyor. Kestel Mahallesinde Çelik ve Özer ailelerinin evlatları Ünzile ve Turgut çiftinin düğün merasimine katılan Başkan Toklu yeni evlenecek olan genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.


 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.