banner113

BAŞKAN YÜCEL CANLI YAYINDA GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLAYACAK!

banner106

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Alanya’daki yerel televizyonların canlı yayın programında gazetecilerin sorularını yanıtlayacak. Gazeteci Hüseyin Kalaycı'da canlı yayında yerini alacak.

BAŞKAN YÜCEL CANLI YAYINDA GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLAYACAK!
22 Şubat 2024 Perşembe 09:51

banner108
banner238

31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek seçimler öncesi 10 yıllık Alanya Belediye Başkanlığı döneminde olduğu gibi gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Vatandaşlarla mahalle mahalle bir araya gelerek hem 10 yılda hayata geçirilen proje ve hizmetleri anlatan Başkan Yücel, hem de gelecek dönem yapılacak hizmetlerle ilgili halkı bilgilendiriyor. 

Başkan Yücel seçim çalışmaları kapsamında Alanya’daki yerel televizyon kanallarının düzenlediği 2024 Seçim Ortak Canlı Yayın programının konuğu olacak. Duayen Gazeteci ve Televizyoncu Ahmet Demir moderatörlüğünde; Dim TV, Alanya Postası Web TV, Digi Z TV, Alanya Express TV ve TV 82 kanallarından canlı olarak ekranlara gelecek programda Başkan Yücel, gazetecilerin sorularını yanıtlayacak. 

Başkan Yücel, tüm vatandaşları 22 Şubat 2024 Perşembe günü, saat 20.00’de ekranlara gelecek programı izlemeye davet etti.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.