banner113

Başkan Yücel’den yaylada dev buluşma

banner106

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya'nın batı bölgesindeki yaylalarına çıkarma yaptı. 2 gün süren gezide 23 yaylayı ziyaret eden Başkan Yücel vatandaşların isteklerini dinleyip hizmete sunduğu sağlık ocağının açılışını gerçekleştirdi. Yücel, “Bizleri samimiyetle karşılayıp, güler yüzle uğurlayan bütün gönül dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Başkan Yücel’den yaylada dev buluşma
31 Temmuz 2023 Pazartesi 09:56

banner108
banner238

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel kent merkezi ve kırsal mahallelerde art arada hizmet ve yatırımları hayata geçirirken yaylaları da unutmuyor. Daha önce de yaylaları ziyaret ederek vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek istenilenleri gerçekleştiren Başkan Yücel, bu hafta sonu da yayla çıkarması yaptı.

29-30 Temmuz’da batı bölgesi yaylalarına gezi programı düzenleyerek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yücel, onların talep ve isteklerini yerinde dinledi. Cumartesi günü saat 06.30’da Avsallar şantiyesine uğranılarak başlayan ziyarette Başkan Yücel’e Alanya Belediye Başkan Yardımcıları, birim amirleri, MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül ile partililer de eşlik etti.

Başkan Yücel ve beraberindekiler Avsallar şantiyesinin ardından sırasıyla Bayır Uğuz, Okurcalar, Çakallar, Saburlar, Güzelbağ yaylalarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.