banner113

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İLE AK PARTİ GÖRÜŞMELERİNDE SONA GELİNDİ

banner106

Büyük Birlik Partisi heyeti, yerel seçimlerle ilgili olarak AK Parti heyeti ile görüşmek üzere Büyük Birlik Partisi’nin yeni genel merkezinde bir araya geldi. 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İLE AK PARTİ GÖRÜŞMELERİNDE SONA GELİNDİ
09 Şubat 2024 Cuma 11:49

banner108
banner238Genel Sekreter Ahmet Yelis, Yerel Yönetimler ve Çevre, Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Alaattin Çakır ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent İspir’in bulunduğu heyet; AK Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala, Seçim İşleri Başkanı ve genel başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’ın bulunduğu AK Parti heyetini Büyük Birlik Partisi’nin yeni genel merkez binasında ağırladı. 


31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri kapsamında Büyük Birlik Partisi ile AK Parti arasında devam eden seçim işbirliği görüşmelerinde sona yaklaşıldı. Seçim sürecinin ve gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda, seçim işbirliğine dair sürdürülen hususlar ele alındığı öğrenildi. 
Büyük Birlik Partisi’nin Ak Parti ile yaptığı seçim işbirliği kapsamında, tüm Türkiye’de yerel seçim sonuçlarında yüksek başarı elde edilmesi hedefleniyor.

banner109
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.