banner113

CHP ALANYA İLÇE BAŞKANI KARADAĞ'DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ: BU ALANYA TARİHİNDE BİR İLKTİR DEDİ VE GÖZÜNÜ YEREL SEÇİMLERE ÇEVİRDİ!

banner106

CHP Alanya Teşkilat Başkanı Çoşkun Karadağ, ”Cumhuriyet Halk Partisi Alanya’da birinci partidir bu Alanya’nın tarihinde bir ilktir” dedi.

CHP ALANYA İLÇE BAŞKANI KARADAĞ'DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ: BU ALANYA TARİHİNDE BİR İLKTİR DEDİ VE GÖZÜNÜ YEREL SEÇİMLERE ÇEVİRDİ!
29 Mayıs 2023 Pazartesi 16:10

banner108
banner238

ALANYA TARİHİNDE BİR İLK
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Coşkun Karadağ değerlendirmede bulundu ve yapılacak olan yerel seçim hakkında mesajlar verdi. Karadağ, "Alanya’da yerel yönetim bizlerden sorulacak” diye konuştu. Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları hakkında konuşan Coşkun Karadağ, Alanya tarihinde bir ilkin yaşandığını ve bu yaşanan ilkin sorumluluklar getirdiğini söyledi. 
DEMOKRASİ ŞÖLENİ
Karadağ, "Cumhurbaşkanlığı ikinci turu tüm ülkemizde olduğu gibi Alanyamızda da tamamladık. Demokrasi şöleni içerisinde geçen bir seçim sonucunu elde ettik. Seçimler ve sandık demokrasinin bir göstergesidir. Alanyamızda tüm halkımız demokratik ortam içerisinde oylarını tescil ettirdi. Sandıklardan çıkan tüm oylara biz saygı duyuyoruz. Ülkemiz için hayırlı olsun diyorum ama bundan önceki 21 yıllık yönetim içerisinde ki idarenin ise ülkemize neler getirdiğini bundan önceki seçim çalışmalarında tek tek izah etmiştik. 
BİZLERİN GÖREVİ OLACAKTIR
Süreç içerisinde mutlaka bu eleştirilerimizi ve öngörülerimizi ülkemiz adına yapacağımız tüm çalışmalarda tekrar sergilemek bizlerin görevi olacaktır. Genel Başkanımız ve 13’ncü Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu yeterli oyu alarak seçilmemiş gözüküyor ancak ilçede Cumhuriyet Halk Partisi birinci parti aldığımız yüzde 52’lik oy bizim Alanya’da başarılı bir siyasi çalışma yaptığımızın göstergesidir. 
BAŞARI ÖRNEĞİDİR
Tüm devlet imkanlarını kullanan bizim siyasi rakiplerimize karşı Alanya’da aldığımız bu netice bizler için çok önemli bir başarı örneğidir. Bu Alanya’nın tarihinde ilk defa bir seçimde Cumhuriyet Halk Partisi ve ortaklarının ciddi olarak oy artışının göstergesi ve birinci parti oluşumuzdur. 
ALANYA'YA TEŞEKKÜR BORCUMUZ VAR
Alanyamıza gerçekten bir teşekkür borcumuz var. Bu seçimlerde Alanya’da çok ciddi bir takım gelişmeler oldu. Buradan öncelikle tüm partililerimize, Millet İttifakı bileşenlerine, çalışmalara canı gönülden katılan seçim komitesi başkanımız Bülent Kandemir’e ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Teşekkürlerimden sonra önemli bir şeyi hatırlatmak istiyorum siyaset geleceğe yön verme sanatı geçmişimizden mutlaka dersler çıkaracağız ve önümüze bakacağız. 
ALANYA'DA BİRİNCİ PARTİYİZ
Alanya’da birinci parti oluşumuz bizlere şöyle bir görev yüklemiştir artık Alanya’da yerel yönetim bizlerden sorulacak. Kısa bir süre sonra yerel seçimler yapılacak, bundan sonra bizim görevimiz yerelde Alanya Belediyesinin yönetimini mutlaka almaktır. Şimdiden tüm Alanya halkına hayırlı olsun diyorum”
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.