banner113

CHP ALANYA İLÇE ÖRGÜTÜNÜN DÜZENLEYECEĞİ 100. YIL YEMEĞİNİN BİLET FİYATI DUDAK UÇUKLATTI. ANCAK BİLETLERİN 300 TANESİ İSE BİR İSİM TARAFINDAN ALINDIĞI İLERİ SÜRÜLDÜ!

banner106

Çiçeği burnundaki CHP Alanya'nın yeni başkanı Bülent Kandemir ve yönetimi, üyeler ile kaynaşmak amacıyla 100. yıl yemeği düzenleyecek.

CHP ALANYA İLÇE ÖRGÜTÜNÜN DÜZENLEYECEĞİ 100. YIL YEMEĞİNİN BİLET FİYATI DUDAK UÇUKLATTI. ANCAK BİLETLERİN 300 TANESİ İSE BİR İSİM TARAFINDAN ALINDIĞI İLERİ SÜRÜLDÜ!
16 Ekim 2023 Pazartesi 10:22

banner108
banner238

Konaklı mahallesinde bulunan Dizdaroğlu ailesinin sahip olduğu D' Gala salonunda gerçekleştirilecek olan Cumhuriyet balosu 27 Ekim Cuma günü saat 19.00'ta yapılacak. Balonun biletleri ise satışa çıktı. Ancak balonun bilet fiyatını duyan hem partililer hem de vatandaşlar ise adeta şok oldular. Dudak uçuklatan biletin tanesi 1000 lira. Gazeteci Hüseyin Kalaycı'ya ulaşan bazı partililer, fiyatlara itiraz ederek tepkilerini dile getirdiler. 

KİM BU İSİM?
Partililer "Mevcut yönetiminin gala yemeğindeki amacı az olsun öz olsun mantığındalar. Kendileri çalıp kendileri oynayacaklar. Bizler bu partiye yıllardır sahip çıktık ve çıkmaya da devam edeceğiz. Ancak öğrendik ki siyasi bir isim 300 tane bileti tanesi 1000 liradan almış. Yani toplamı 300 bin lira.  Kandemir, ise bu alınan biletleri seçimlerde kendisini destekleyen delegelere vermeye başlamış. Bu olacak iş değil. Kendi partimizde üvey evlat muamelesi görüyoruz. Bu yanlıştan bir an dönülmeli. Sizlerde göreceksiniz ki o gün gala yemeğinde kim gövde gösterisi yapacak. Kandemir partiyi birilerine peşkeşmi çekiyor" iddialarında bulunarak Kandemir'e tepki gösterdiler. Öte yandan yemeğin ana menüsünde ise tavuk bulunuyor.  Özel Haber-Manşet Alanya

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.