banner113

CHP Alanya’da delege seçimi sona erdi

banner106

CHP Alanya İlçe Teşkilatı’nın 17 Temmuz’da başlayan delege seçimleri bugün sona erdi.

CHP Alanya’da delege seçimi sona erdi
29 Temmuz 2023 Cumartesi 02:28

banner108
banner238

CHP İlçe Teşkilatı’nın kongresi öncesi 17 Temmuz’da başlayan delege seçimleri sona erdi. Delege seçiminin son günü Cikcilli, Cumhuriyet, Çarşı, Güllerpınarı, Hisariçi, Kadıpınarı, Kızlarpınarı, Küçükhasbaçe, Tophane mahallelerinde yaşayan partililer CHP İlçe Teşkilatı’nda oy kullandılar.

Delege seçimlerini değerlendiren CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Bugün son mahalle delegelerimizi seçtik. Başarılı bir şekilde noktaladık. Elbette seçimlerde her zaman heyecan olur ama Alanya’da başarılı bir delege seçimi atlattık.

Eğer üçte bir çoğunluğu sağlanamayan mahalle olursa onları duyuracağız. Bir sonraki gün sandık koyarak delege seçimlerini tamamlamış olacağız.

CHP’de bir demokrasi örneği verdik. Bütün partili arkadaşlarımız rahat bir şekilde partimize ulaşarak düşüncelerini, iradelerini sandıklara yansıttılar. Bu tüm siyasi partilere örnek olacak bir davranış. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Öte yandan Serkan Salur ise girdiği listeden üstü çizilerek delege olamadı.

İlçe başkan adayı Gökhan Sipahioğlu "

Tüzük gereği delege seçimlerimiz tüm mahallelerimizde sonlanmıştır.

Bu sıcak havalarda emek veren Seçimlere Katılan katılamayan tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyor, seçilen tüm delegelerimize başarılar diliyorum.

Delege seçilemeyen, kendini her listede göremeyen üyelerimiz de üzülmesin onlarda bizim bir parçamız ve hep birlikte aynı azimle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Rengimiz ne olursa olsun kazanan Cumhuriyet Halk Partisi Olacaktır." dedi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.