banner113

CHP, GAZİPAŞA'DA KARARINI VERDİ

banner106

CHP, 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Antalya ile birlikte pek çok ildeki belediye başkan adaylarını açıkladı. Ancak ilginç bir gelişme sonrasında ortaya çıktı. Gazipaşa adayının yoklama ile belirleneceği duyuruldu.

CHP, GAZİPAŞA'DA KARARINI VERDİ
11 Ocak 2024 Perşembe 08:57

banner108
banner238


CHP, 31 Mart yerel seçimlerinde adaylarını açıklamaya devam ediyor. Antalya adaylarının açıklamalarının ardından herkesin Gazipaşa ve Muratpaşa adayının açıklanmaması dikkat çekti. Ardından ilginç gerçek ortaya çıktı. Gazipaşa Belediye Başkan Aday Adayı Murat Özçelik, Gazipaşa Belediye Başkan Adayının yoklama ile belirleneceğini duyurdu. Seçime az bir zaman kalmışken ve her ilçede artık rakipler belli olmuşken hem Muratpaşa hem Gazipaşa'daki bu belirsizlik ve seçim yöntemi seçmenlere hayli ilginç geldi. 

'YOKLAMA' İLE ADAY BELİRLENECEK
Murat Özçelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi,” CHP Gazipaşa Belediye Başkan Adaylığı, CHP Genel Merkezimizin aldığı kararla “Eğilim Yoklaması” ile belirlenecektir. MYK ve PM’imizin almış olduğu üye bazında sandık kararı için teşekkür ederiz. Biz her zaman CHP’nin öz gücü üyelerimizdir ve üyelerimize güvenmeliyiz demiştik. Hak, Hukuk ve Adalet mutlaka kazanacaktır.” 
 

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.