banner113

CHP'Lİ SİPAHİOĞLU NUN ADAY AÇIKLAMA TÖRENİ ŞÖLENE DÖNDÜ. KATILIMIN İLK DEFA BU KADAR YÜKSEK OLMASI HOPARLÖR SİSTEMİNİN KURULMASINA NEDEN OLDU!

banner106

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Sipahioğlu parti binasında düzenlenen tören ile ilçe başkan adaylığını açıkladı. Törene katılım yüksek olurken, ilk defa teşkilat binası içinde hoparlör sistemi kurularak açıklama yapılması dikkat çekti.

CHP'Lİ SİPAHİOĞLU NUN ADAY AÇIKLAMA TÖRENİ ŞÖLENE DÖNDÜ. KATILIMIN İLK DEFA BU KADAR YÜKSEK OLMASI HOPARLÖR SİSTEMİNİN KURULMASINA NEDEN OLDU!
18 Ağustos 2023 Cuma 21:23

banner108
banner238

ikinci devrim yapılarak bu defa da bir gencin ilçe başkanı yapılması gerekmektedir. Temeli ve kökleri kurtuluş savaşını yapan, Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran, Kuvay-i Milliye ruhuna dayanan CHP’nin başarısı ve iktidara gelmesi için, güzel günler, güneşli günler görebilmek için yönetim kurulumuzla birlikte partiyi yönetmeye adayız. Değişimin, gelişimin ve gençliğin önünü açmak, devrimcilik ilkesini daha etkin bir şekilde uygulamak için adayız. Atatürk’ün gençlere emanet ettiği iki büyük eserini koruyup, kollamak, ileriye, çağdaş medeniyete taşımak, hatta daha da ileri götürmek için adayız. Cumhuriyet ve cumhuriyet halk partisinin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk cumhuriyeti gençlere emanet etmiştir. Ben de Alanya‘da bir dönem meclis üyeliği, iki dönem ilçe yöneticiliği yapmış, genç, deneyimli ve kucaklayıcı bir ilçe başkan adayıyım. Cumhuriyeti ve CHP’yi Atatürk‘ün vasiyetine uyarak gerçek sahibi olan gençlere teslim ediniz” dedi.

banner109
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.