banner113

CHP'NİN TURİZMCİ ADAYI ÇORABATIR: ANTALYA HAK ETTİĞİNİ ALACAK

banner106

Antalya Milletvekili Adayı Çorabatır, seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. 

CHP'NİN TURİZMCİ ADAYI ÇORABATIR: ANTALYA HAK ETTİĞİNİ ALACAK
04 Mayıs 2023 Perşembe 11:52

banner108
banner238

Cumhuriyet Halk Partisi'nin turizmci Antalya Milletvekili Adayı Sururi Çorabatır, Antalya’da faaliyet gösteren kurum, dernek ve esnaf ziyaretleriyle birlikte hemşehrileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. 

Turizmci kimliğinin yanında tarım ve tekstil sektörlerinde de aktif çalışmalar gerçekleştiren, siyasi kimliği ile ön plana çıkan ve Antalya halkının sevgi ve desteğini kazanan Çorabatır, “Antalya hak ettiğini alacak! 34 yıldır bu cennet şehirde bir üretici ve işletme sahibi olarak yaşıyorum. Bu şehrin her bir güzelliği ve sorununu ben de bir hemşehriniz olarak yaşıyor, görüyor ve duyuyorum. 
Turizmci kimliğimle bugüne kadar ülkemizin ve Antalya’mızın maruz kaldığı sektörel zorlukları aşmak ve kalıcı çözümler üretmek için çalıştım, çalışmaya da devam edeceğim. Antalya halkının yaşadığı bu sorunları en az onlar kadar ben de yaşayan biri olarak, Antalya’ya söz. Ülkemize ve Antalya’mıza faydalı olacak çalışmalar için dün nasıl yanınızda olduysam bugün de hep yanınızda olacağım!’’ diyerek tüm Antalya halkını seçim sürecinde birlik olmaya davet etti
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.