banner113

DEVA PARTİSİ’NDEN GÖRKEMLİ LANSMAN. AHMET ÇAKAN’A ANTALYA GENELİNDE BÜYÜK DESTEK!

banner106

Yaklaşan genel seçimler öncesi Deva Partisi’nin Antalya Milletvekili Aday Adayı Tanıtım Lansmanı gerçekleştirildi. Törene Alanya’da katılan Antalya Milletvekili Aday Adayı Ahmet Çakan büyük bir destek gördü. 

DEVA PARTİSİ’NDEN GÖRKEMLİ LANSMAN. AHMET ÇAKAN’A ANTALYA GENELİNDE BÜYÜK DESTEK!
04 Nisan 2023 Salı 08:50

banner108
banner238


Ali Babacan önderliğinde kurulan ve genel seçimlere Millet İttifakı çatısı altında katılacak olan Deva Partisi’nin Antalya Milletvekili Aday Adayı Tanıtım Lansmanı gerçekleştirildi. ‘Demokrasiye Geçiş Lansmanı’ adı ile yapılan organizasyon, Deva Partisi Antalya İl Başkanlığı Binasında geniş bir katılım ile gerçekleştirildi. Lansmanda milletvekili aday adayları partililer ve il, ilçe yöneticileri ile bir araya geldiler. 
AHMET ÇAKAN’A BÜYÜK DESTEK

Deva Partisi Alanya İlçe Teşkilatı Kurucu Başkanı Ahmet Çakan, Antalya Milletvekili Aday Adayı olarak lansmanda yer aldı. Yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken genç siyasetçi lansmanda büyük destek gördü. Partililer ile yüz yüze görüşme fırsatı bulan Ahmet Çakan, çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 
Lansmanı değerlendiren Ahmet Çakan; “Geniş bir katılım ile ‘Demokrasiye Geçiş Lansmanı’mızı gerçekleştirdik. Antalya’da Deva Partisi’nin önlenmez yükselişi devam ediyor. Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan liderliğinde Mayıs ayında yapılacak olan seçimlere hazırız. Bugün de teşkilatlarımız ve partililerimiz ile bir araya geldik. Ben de Alanya’mızı orada temsil ettim ve diğer aday adayı arkadaşlarımız ile görüştüm. Partimizin yapacağı çalışmalar ile kısa süre içerisinde Antalya Milletvekili adaylarımız da belli olacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.