banner113

ESKİ BAŞKAN YÜCEL'DEN FLAŞ AÇIKLAMA!

banner106

Alanya eski Belediye Başkanı Adem Murat Yücel açıklamada bulundu

ESKİ BAŞKAN YÜCEL'DEN FLAŞ AÇIKLAMA!
02 Nisan 2024 Salı 11:53

banner108
banner238

Kıymetli hemşehrilerim diyerek sözlerine başlayan Yücel şöyle konuştu. 

Yerel seçimleri vatandaşlarımızın takdiri ile demokratik bir şekilde geride bıraktık. Öncelikle sandığa giderek, oy hakkını kullanan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

10 yıl Kestel'imize, ardından da 10 yıl büyük Alanya’mıza onurla, gururla ve büyük bir özveriyle hizmet etme şerefine nail oldum. Alanya'mız kararını vermiş ve netice itibariyle kazanan demokrasimiz olmuştur. Kıymetli vatandaşlarımızın vermiş olduğu karara saygı duyduğumu vurgulayarak Alanya'mızın yeni Belediye Başkanı seçilen Sayın Osman Tarık Özçelik ve ekibini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

20 yıl boyunca yanımda yer alan, bu kadim kente hizmet için gecesini gündüzüne katan değerli mesai arkadaşlarıma, yol ve dava arkadaşlarıma en önemlisi de bugünlere gelmemde emeklerini ödeyemeyeceğim kıymetli aile fertlerime tek tek teşekkür ediyorum.

Seçim çalışması sürecinde bizlerle yürüyen, her zaman destekleriyle bizlere büyük bir güç veren gönül dostlarıma ve bütün hemşehrilerime de sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Seçim sonuçlarının Alanya'mıza, Ülkemize ve Milletimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.