banner113

GELECEK PARTİ ADAYI DEMİR, ALANYA SİYASETİNİN ANA MERKEZİ HAL'DEN SESLENDİ: ALANYA'NIN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ!

banner106

Gelecek Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Mevlüt Demir, Saadet Partisi ve Anavatan Partisi ilçe başkanlarıyla birlikte Alanya Hal'ini ve hal esnafını ziyaret etti. Ziyarette, Alanya'nın tarım ve turizm potansiyelini değerlendiren Demir, Alanya'nın daha iyi yönetilmeyi hak ettiğini söyledi.

GELECEK PARTİ ADAYI DEMİR, ALANYA SİYASETİNİN ANA MERKEZİ HAL'DEN SESLENDİ: ALANYA'NIN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ!
18 Ocak 2024 Perşembe 13:14

banner108
banner238


Alanya toptacı halinde bulunan tüm hal sahiplerini ziyaret eden demir'e Anavatan partisi ilçe başkanı Sadri Bayat Saadet partisi ilçe başkanı Hüseyin Sarıca Gelecek Partisi Alanya ilçe başkanı Yıldız Serdaroğlu ve partilileri ziyaretlere eşlik ettiler.


Demir, "Alanya sadece turizm değil, tarım alanında da ülkemizin bir değeridir. Alanya'da yaşayan 400 bin kişi, tarım ve turizm sektöründe emek veren herkes, daha iyi hizmetler, daha iyi imkanlar bekliyor. Biz de Gelecek Partisi olarak, devleti milleti bilen bir anlayışla, Alanya'nın geleceği için çalışacağız. Alanya'yı hak ettiği yere taşımak için, hep birlikte tarih yazmak için, haydi Alanya diyoruz." dedi.


Başkan adayı Demir, ziyaret sırasında hal esnafının sorunlarını ve taleplerini de dinledi. Hal esnafının üreticilerle ve tüketicilerle arasında önemli bir köprü olduğunu belirten Demir, hal esnafına daha modern ve işlevsel bir çalışma ortamı sağlamak için projeler hazırladıklarını ifade etti.


Katılmayı çok arzuladığım ancak katılamadığım değerli meslektaşım gazeteci-Yazar Ömür Kurt'un Alanya'daki medya söyleyişi programının oldukça keyifli geçtiğini öğrendim. Ama ilk fırsatta Ankara'ya geldiğimde değerli dostum Cihan Baba'nın aracılığıyla ziyaret edip kitabını alacağım...

banner109

Etiketler; #mevlüt demir
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.