banner113

Gelecek Partisi Alanya Başkan adayı Demir: Alanya'nın Akciğeri olan Dim Çayı"Alanya'nın Yüz Akı Olacak"

banner106

Gelecek Partisi Alanya Belediye başkan Adayı Mevlüt Demir, seçim çalışmalarını Tosmur Mahallesi'nde sürdürdü.

Gelecek Partisi Alanya Başkan adayı Demir: Alanya'nın Akciğeri olan Dim Çayı"Alanya'nın Yüz Akı Olacak"
03 Şubat 2024 Cumartesi 16:46

banner108
banner238

Demir, Dim Çayı Rehabilitasyon Projesi'ni anlattı ve projenin Alanya'nın çevre, turizm ve ekonomi açısından büyük bir katkı sağlayacağını ifade etti.


Gelecek Partisi, Anavatan Partisi ve Saadet Partisi'nin ortak adayı olan Demir, Tosmur Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Demir, ayrıca muhtar adayı Yakup Gündoğan'ın seçim ofisine de ziyarette bulundu. Ziyaretlerde Alanya'nın mevcut sorunlarına ve çözüm yollarına değinen Demir, katılımcılara Dim Çayı Rehabilitasyon Projesi'ni detaylı bir şekilde anlattı.


Demir, "Dim Çayı, Alanya'nın en önemli doğal güzelliklerinden biridir. Her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turist bu bölgeye gelerek tatil yapmaktadır. Ancak ne yazık ki Dim Çayı'nın görünümü, yolları ve altyapısı Alanya'nın kalitesine uygun değildir. Biz belediye başkanlığına sizlerin desteğiyle geldiğimizde, bu bölgede kapsamlı bir rehabilitasyon çalışması yapacağız. Dim Vadisi, hak ettiği güzelliğe ve kaliteye kavuşacak. Bu proje Alanya'nın yüz akı olacak." dedi.


Başkan adayı Demir; Tosmur sakinleri ile görüş alışverişinde bulunarak Alanya için çıktıkları yolda vatandaşlardan destek istedi. Demir, "Alanya yönetim sorunu yaşıyor. Biz sosyal belediyecilik anlayışı ile herkese eşit şekilde hizmet vereceğiz. Alanya'yı hep birlikte yöneteceğiz." diye konuştu.

banner109
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.