banner113

GELECEK PARTİSİ ALANYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEVLÜT DEMİR'DEN BİRLİK ÇAĞRISI!

banner106

Alanya Belediye Başkan Adayı Mevlüt Demir, Alanya'nın geleceği için diğer adaylarla bir araya gelmeye hazır olduğunu söyledi. Demir, Alanya halkının sorunlarını ve beklentilerini ortak bir platformda tartışmak istediğini belirtti.

GELECEK PARTİSİ ALANYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEVLÜT DEMİR'DEN BİRLİK ÇAĞRISI!
02 Şubat 2024 Cuma 15:51

banner108
banner238

Demir, Gelecek Partisi, Anavatan Partisi ve Saadet Partisi'nin ortak adayı olarak seçimlere girdiğini ve her üç partinin de Alanya'ya hizmet etmek için çalıştığını ifade etti. Demir, "Alanya artık büyük ve gelişmiş bir şehir. Adaylar olarak halkımızın önüne çıkıp, Alanya'ya neler katabileceğimizi, nasıl yöneteceğimizi anlatmalıyız. Bu hem demokrasiye hem de partiler arası diyaloğa katkı sağlar. Seçim sürecinde siyasi gerilimi azaltır." dedi.

Demir, Alanya'nın sorunlarının çözümü için ortak akıl ve işbirliği çağrısında bulundu. Demir, "Alanya'nın güzelleşmesi, gelişmesi, kalkınması için hep birlikte çalışmalıyız. 


Adaylar olarak birbirimizi eleştirmek yerine, projelerimizi paylaşmalıyız. Halkımız da bizi dinleyip, kararını verecektir. Bizler Alanya'ya hizmet için yola çıktık. Alanya'nın menfaatleri için her türlü işbirliğine açığız." diye konuştu.

banner109

Etiketler; #mevlüt demir
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.