banner113

GELECEK PARTİSİ ALANYA İLÇE BAŞKANI ÇAKAN: BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ!

banner106

Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilat Başkanı Mevlüt Çakan ikinci tura kalan seçim hakkında açıklamalarda bulunarak, "Surda bir gedik açtık, zafer yakın" dedi.

GELECEK PARTİSİ ALANYA İLÇE BAŞKANI ÇAKAN: BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ!
17 Mayıs 2023 Çarşamba 08:48

banner108
banner238


Çakan açıklamasında, "YSK tarafından 14 Mayis'ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçiminin  2. tura kaldığı ve seçimin 28 Mayıs'ta yapılacağı açıklanmıştır. Antalya Milletvekili olarak T.B.M.M.'de görev yapacak olan başta Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Serap Yazıcı Özbudun olmak üzere seçilen tüm Milletvekillerini tebrik ederim.
Türk Milletinin takdiri, Türk Milleti nin iradesi her şeyin üzerindedir. Sandıktan çıkan sonuç da başımızın gözümüzün üstünedir. Cumhur ittifakı aday toplumdan güven oyu alamamıl ve seçmenin çoğunluğu verdiği oylar ile değişim istemiştir. Geçirdiğimiz seçim süreci ve sandıktan çıkan sonuçlar Millet ittifaki olarak seçmene neyi anlatıp anlatamadığımızı ortaya koymuştur.
Deprem bölgesinden çıkan sonuçlara karşı hiç kimsenin tahkir edici bir söz söyleme hakkı yoktur. Depremzede vatandaşlarımızın barınma ve temel ihtiyaç oldupu bir ortamda iktidariın yalan ve manipülasyonuna karşı daha etkin mücadele edilmesi gerektiği açıktır.
Bu analiz ve değerlendirme sonucunda ayniı azim ve kararlılıkla, azami gayretle 2. tur seçimleri için çalışacak ve Millet İttifakı adayı Sn.Kemal Kılıçdaroglu'nu Allah'iın izni, milletin takdiri ile Türkiye Cumhuriyetinin 13.Cumhurbaskanı yapacağız. Surda bir gedik açtık. Zafer yakın"dedi.

banner109

Etiketler; #mevlüt çakan
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.