banner113

GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANININ MUHTARLARA "BENİM YENİDEN ADAY OLMAM İÇİN NOTER ONAYLI YAZI GÖNDERİN, HİZMET GÖNDEREYİM" SÖZLERİ İLÇEYİ KARIŞTIRDI

banner106

Gündoğmuş Belediye Başkanı Özeren'in, 'Benim yeniden aday olmam için bir yazı hazırlatıp, noter onaylı gönderin. Biz evrakı, ben de size hizmeti göndereyim' yönündeki sözlerine Gündoğmuş'ta tepki yağıyor.

GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANININ MUHTARLARA "BENİM YENİDEN ADAY OLMAM İÇİN NOTER ONAYLI YAZI GÖNDERİN, HİZMET GÖNDEREYİM" SÖZLERİ İLÇEYİ KARIŞTIRDI
01 Eylül 2023 Cuma 17:59

banner108
banner238


CHP İlçe Kongresi’nde yeniden başkan seçilen Mehmet Türker Eren’in gündeme getirdiği Gündoğmuş’u 15 yıldır yöneten AK Partili Belediye Başkanı Mehmet Özeren’in muhtarlara, “Yeniden aday olmam için bir yazı hazırlatın. Onu noterde onaylatıp, bana gönderin. Ben yeniden aday olayım, sizlerin her talebini yerine getireyim’ yönündeki sözleri ilçede ve siyasi arenada bomba etkisi yarattı.
“GETİR MÜHRÜ GÖTÜR HİZMETİ”
Başkan Özeren’in bu sözleri Gündoğmuş’ta tepkiye neden olurken, Gündoğmuş’un Köprülü Mahalle Muhtarı Ayhan Yılmaz, “Aslında işin özü şu, getir mührü, götür hizmeti. Yani kontrollü denetim. Mühür kimdeyse güç onda yani” dedi. Yılmaz’ın yaptığı tepki sonrası Gündoğmuş’ta muhtarların Özeren’e karşı cephe aldıkları, evrak karşılığı hizmet verme taleplerine de olumsuz yönde yanıt verdikleri gelen haberler arasında.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.