banner113

İMZALAR KILIÇDAROĞLU'NA GÖRÜŞMELER ÖZGÜL ÖZEL İLE. CHP'Lİ ALANYALI DELEGELER ANKARA'DA ÖZEL İLE GÖRÜŞTÜ!

banner106

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kurultayda aday gösterilmesi için Alanya'dan 3 delege imza verdi. Ancak 3 delegenin Özgül Özel ile bir görüşme sağladığı öğrenildi. 

İMZALAR KILIÇDAROĞLU'NA GÖRÜŞMELER ÖZGÜL ÖZEL İLE. CHP'Lİ ALANYALI DELEGELER ANKARA'DA ÖZEL İLE GÖRÜŞTÜ!
24 Ekim 2023 Salı 14:57

banner108
banner238


CHP’de yaklaşık yaklaşık bir ay süren il kongrelerinin tamamlanmasının ardından gözler 4-5 Kasım’da yapılacak 38. Olağan Kurultay’a çevrildi.

Genel başkanlık koltuğu için çok adaylık yarışın yaşanacağı kurultayda, çekişmenin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile “değişimcilerin” adayı partinin grup başkanı Özgür Özel arasında geçmesi bekleniyor.

Her iki kanat da kurultaydaki olası tabloyu görebilmek için delegelerden imza toplamaya başladı.

CHP’nin 4-5 Kasım tarihlerinde yapılacak kurultayında, 1368 delege oy kullanacak. Genel Merkez yanlıları ve değişimciler kurultayın seçilmiş delegelerini saflarında tutmaya çalışıyor. 
Alanya'dan delege olan CHP Alanya İlçe Başkanı Bülent Kandemir, Şengül Yeşildal ve Ali Hancı dün gittikleri Ankara'da bugün temaslarınıda sürdürdüler. Üçlü heyet dün Kılıçdaroğlu ile düzenlenen toplantıya katılarak imza verdiler. Bugün ise grup toplantısına katıldılar. Gazeteci Hüseyin Kalaycı'nın edindiği bilgilere göre Özgül Özel, Alanyalı delegeler ile bir araya gelerek toplantı yaptığı ve 1 saat sürdüğü öğrenildi. 
 

banner109

Etiketler; #özgül özel
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.