banner113

İş İnsanı Refik Özdemir, MHP Alanya teşkilat başkan adayı oldu

banner106

Alanya MHP den yapılan açıklamada yapılacak kongreye tek adayla gidilecek söylemi MHP genel merkezi ile eşleşmiyordu Türk Silahlı kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Alanya ftk başkanı Refik Özdemir ilçe başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

İş İnsanı Refik Özdemir, MHP Alanya teşkilat başkan adayı oldu
24 Ağustos 2023 Perşembe 11:56

banner108
banner238

Ankara en doğru aday seçiminde bulunacaktır bundan şüphemiz yok biz Alanya'ya hizmet için yola çıktık genel merkezin verdiği karara uyarız görev verilirse layıkıyla yerine getirmeye çalışırız görev verilmez ise yine bulunduğumuz yerden hizmet ederiz dedi.

MHP genel merkezi ile temaslarını sürdüren  Güçlendirme Vakfı Alanya ftk başkanı Refik Özdemir MHP genel merkezinin her türk vatandaşı aday olabilir açıklamalarından yola çıkarak Alanya MHP ilçe başkanlığına resmen Aday oldu.

Türkiye genelinde yapılacak olan kongre öncesi MHP genel merkezi adayı belirleyip ilçe başkanı olarak görevlendireceği kişilere bunu tebliğ ediyor ve kongrede tek aday olarak gidiliyor.

Bazı ilçe başkanları şimdiden tebliği alarak genel kurul için davetiye bastırıp vatandaşları davet ederken Alanya ilçe ilçe teşkilatının tebligatın daha gelmemiş olması ilçe başkanı olarak farklı  isimlerinde değerlendirilmesi anlamını taşıyor.

MHP li vekiller ve teşkilatın üst düzey yöneticileri yaptığı açıklama ve söylemlerde adayların kendileri tarafından belirleneceği yönünde  oysa Alanya bu kararı vermiş yada karar verilmiş gibi açıklamalar kafaları karıştırıyordu.

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.