banner113

İSMİ AK PARTİ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GEÇEN KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI TÜTÜNCÜ'DEN ALANYA'DAKİ ÖĞRENCİLERE MOBİL HİZMET TIRI!

banner106

Kepez Belediyesi’nin kanser ve göz tarama hizmeti veren Mobil Sağlık Merkezi ile çocuk ve gençlere bilimi sevdirmeyi amaçlayan Bilim ve Teknoloji Tırı, Alanya İskele Şelale Meydanı’nda hizmet veriyor.

İSMİ AK PARTİ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GEÇEN KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI TÜTÜNCÜ'DEN ALANYA'DAKİ ÖĞRENCİLERE MOBİL HİZMET TIRI!
21 Eylül 2023 Perşembe 12:04

banner108
banner238

Antalya Kepez Belediyesi mobil hizmetlerle ilçeden ilçeye koşuyor. Kepez’in kanser ve göz tarama hizmeti veren Mobil Sağlık Merkezi ile çocuk ve gençlere bilimi sevdirmeyi amaçlayan Bilim ve Teknoloji Tırı, Alanya’da hizmet veriyor. Alanya İskele Şelale Meydanı’nda kanser ve göz tarama hizmetlerinden vatandaşlar ücretsiz olarak yararlanabilecek. Göz sağlığı taramasında; göz numara ölçümü ve göz tansiyonu, Kanser Taramalarında; meme (40-69 yaş), rahim ağzı (30-65 yaş) ve bağırsak kanseri (50-70 yaş) taraması gerçekleştiriliyor.

BİLİM TIRI’NI ÇOCUK VE GENÇLER ÇOK SEVDİ

Alanya İskele Şelale Meydanı’nda, Kepez’in mobil Bilim ve Teknoloji Tırı’da hizmet veriyor. Bilim ve Teknoloji Tırı, çocuk ve gençleri bilimin farklı yönleriyle buluşturuluyor. Kocaman bir bilim merkezini içine sığdıran Bilim ve Teknoloji Tırı’nda; Yenilenebilir enerji kaynakları, manyetik alan, maddenin halleri, motorlar, robotik, 3 boyutlu yazıcılar ve sanal gerçeklik uygulamaları, yapay zeka, izohips, astronot, beyin dalgaları, İha yer istasyonu, Hologram teknolojileri bulunuyor. 

Uzun süredir adı Ak Parti Büyükşehir adayı olarak anılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün son aylarda özellikle Alanya bölgesine sosyal projelerini göndermesi büyük takdir topluyor.
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.