banner113

İYİ PARTİ ALANYA TEŞKİLATI, BİR ZAMANLARIN DYP GİBİ OLDU. ALANYA'DA KAN KAYBETMEYE DEVAM EDİYOR. TABAN OLAYLARDAN RAHATSIZ.! VEKİL GELİYOR, PARTİYE DAHİ UĞRAMIYOR!

banner106

İYİ Partinin Alanya tabanı, partide yaşanan zıtlaşmadan dolayı oldukça rahatsız. 

İYİ PARTİ ALANYA TEŞKİLATI, BİR ZAMANLARIN DYP GİBİ OLDU. ALANYA'DA KAN KAYBETMEYE DEVAM EDİYOR. TABAN OLAYLARDAN RAHATSIZ.! VEKİL GELİYOR, PARTİYE DAHİ UĞRAMIYOR!
07 Kasım 2023 Salı 09:03

banner108
banner238

Gazeteci Hüseyin Kalaycı, İYİ Parti Alanya teşkilatında yaşanan süreci geçmiş dönemin Doğru Yol Parti Alanya teşkilatında yaşanan olaya benzetti. Gazeteci Kalaycı, "Bilindiği üzere Alanya siyasetinin geçmişi bilenler hatırlayacaklar. Bir yıl içinde DYP'de 5 ilçe başkanı değişmişti. Ertuğrul Kiriş, Hüseyin Kasap, Hamdi Kelleci, Mehmet Kan ve İsmail Yıldız ile süren ilçe başkanlığı sonrasında girilen yerel seçimlerin galibi Anavatan Partili Hasan Sipahioğlu olmuştu. Şimdi geldik yine bir seçime. İYİ Parti teşkilatında görevden alınmalar, yerine başka bir isim atamaları yine seçilen isim İL yöneticiliğine getirilmesi, yani taban cidden bu olaylardan çok rahatsız. 
Şuanda İYİ Parti 5'e bölünmüş durumda. Abdullah Sönmezciler, Mehmet Şahinciler, Hilmi Erciler, Alper Kancılar ve birde bu dörtlünün karşısında duran 5. bir gurup var. İYİ Parti'nin tabanından çok telefon alıyorum hatta ofisimize geliyorlar. Yerel seçimlere girilirken, parti içinde yaşanan bu ayrıştırma büyük zarar verdiğini iletiyorlar. Doğrusunu söylemek gerekiyorsa hakikaten İYİ Parti şuanda Alanya'da ismi var ama sahada yok. Ne gençlik kolları ne kadın kolları, zaten vekaleten sürdüren ilçe başkan vekili yok daha sahada yok. İYİ Partinin Milletvekili Aykut Kaya, Alanya'ya geliyor, partiye dahi uğramıyor. Gerisini siz düşünün artık"

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.