banner113

İYİ PARTİ ALANYA TEŞKİLATI CUMARTESİ GÜNÜ OTOBÜSLERLE ANKARA'YA GİDEREK, KURULUŞUNU KUTLAYACAK. ALANYALILARI DAVET ETTİLER!

banner106

İYİ Parti İlçe Başkanı Şefik Bahçe düzenlendiği basın toplantısı ile partilerinin kuruluş yıldönümünü Ankara'da kutlayacaklarını söyledi.

İYİ PARTİ ALANYA TEŞKİLATI CUMARTESİ GÜNÜ OTOBÜSLERLE ANKARA'YA GİDEREK, KURULUŞUNU KUTLAYACAK. ALANYALILARI DAVET ETTİLER!
18 Ekim 2023 Çarşamba 14:56

banner108
banner238

Teşkilat Başkanı Bahçe "Parti’mizin kuruluşunu kutlayacağız. Siyasi partiler için kimi zaman 6 yıl çok kısa, kimi zaman ise 1 yıl çok uzun bir süredir. Özellikle de bu yıl bizim için çok daha büyük bir anlam taşımaktadır. Yerel seçimler arifesinden Hür ve Müstakil İYİ Parti’miz her bir üyesi için sanki dün kurulmuş gibi heyecan ve azim yaratmaktadır. Yöneticilerimiz ve üyelerimiz büyük bir dayanışma içerisinde Türkiye için çalışmaya, milleti iki kutuplu siyasetten kurtarıp, üçüncü yol olmaya kendilerini adamış durumdadır. Kuruluş yıl dönümü etkinliğimiz bu yıl Ankara’da 21 Ekimde olacak, Teşkilatlarımızla Üyelerimizle coşkuyla kutlanacaktır.  Bizler de Alanya’dan aynı coşku ile yüksek bir katılımla Ankara’da olacağız. 20 Ekim cuma akşamı saat 23.00’te Açık hava Tiyatrosu önünden otobüsler kaldırılacak olup, sizlerin de huzurunda tekrar tüm üyelerimizi, Alanyalıları davet ediyoruz" dedi .

banner109

Etiketler; #şefik bahçe
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.