banner113

İYİ PARTİ'Lİ HİLMİ ER: HEYECANLIYIZ, KAZANACAĞIZ!

banner106

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er, Alanya Posta TV’de katıldığı canlı yayında parti tabanında belediye başkan adaylarının heyecan yarattığını, 31 Mart’ta her kesimden oy alarak seçimi kazanacaklarını söyledi

İYİ PARTİ'Lİ HİLMİ ER: HEYECANLIYIZ, KAZANACAĞIZ!
01 Şubat 2024 Perşembe 09:36

banner108
banner238


Gazeteci Gaye Coşkun’un sunduğu ‘Haberin Manşeti’ programında konuşan Er, belediye başkanı belirlemede dahili olmadığı ve aday ile kopuk çalıştıkları eleştirisine ‘Genel merkez halkta karşılığı olan kim varsa onu aday yapacağım’ dedi. Ben bir gün önce sade vatandaştım. Görevde olsaydık o zaman fikirlerimiz sorulup değerlendirilirdi” diye yanıt verdi.
‘LİSTEYE BİRLİKTE KARAR VERECEĞİZ’
Belediye Meclis listesi oluştururken halkın derdi ile dertlenecek, halkta karşılığı olup oy getirecek isimleri belirleyecekleri söyleyen Er, Abdullah Sönmez ile küs olmadıklarını ve birlikte çalışmak istediklerini de kaydetti. Sönmez listenizde mi? sorusuna ‘Bizzat kendisi ile konuştum. İnşallah diyorum’ şeklinde yanıt verdi.
‘İNANMADIĞIM YERDE BIRAKIRIM’
İYİ Parti Alanya Teşkilatında kurucu olarak ilçe başkanı olmayı 6 yıl beklediği hatırlatılan Er “İYİ Parti’yi iktidar olma inancı ile kurduk ve o inancı gerçekleştireceğimize inanıyoruz. 2015’te inanmadığımız anda MHP ilçe başkanlığını bırakarak farklı bir mücadeleye girmiştik” dedi.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.