banner113

KIRSAL’DA ŞAHİN’E BÜYÜK DESTEK

banner106

İyi parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, yoğun programları kapsamında bugün Yeşilöz ve Büyükpınar mahallelerine yaptığı ziyarette vatandaşların yoğun desteği ile karşılaştı. 

KIRSAL’DA ŞAHİN’E BÜYÜK DESTEK
11 Şubat 2024 Pazar 08:48

banner108
banner238

Çalışkanlığı ve bitmek bilmeyen enerjisi ile tanınan Şahin, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugün ekip arkadaşları ile birlikte Yeşilöz ve Büyükpınar mahallelerini ziyaret eden Şahin, büyük bir kalabalık ile karşılandı. 

Her yaş grubundan kalabalık bir toplulukla karşılanan Şahin’e her geçen gün desteğin büyüdüğü gözlemlendi. Şahin, vatandaşlar ile ayrı ayrı ilgilenip sohbet ederken, her zamanki gibi vatandaşların da ayrı ayrı sorunlarını dinleyerek taleplerini aldı. 

ALANYA’MIZIN HER BİR NOKTASINA HALKIMIZIN HAKKETTİĞİ HİZMETİ GÖTÜRMEK BOYNUMUZUN BORCUDUR

Program ile ilgili Mehmet Şahin, “Yoğun bir program dahilinde saha da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugünde Yeşilöz ve Büyükpınar’da  mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldik. Her zaman olduğu gibi onlara da söz hakkı vererek vatandaşlarımızın dilek ve talepleri aldık. Sorunlarının çözüm yolları ve projelerimiz ile ilgili bilgi paylaşımında bulunduk. Misafirperverlikleri ve destekleri için başta mahalle muhtarlarımız Muzaffer Karadağ ve Mehmet Arıkan olmak üzere tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ederim. Doğu, batı, merkez ayrımı yapmadan Alanya’mızın her bir noktasına halkımızın hakkettiği hizmeti götürmek boynumuzun borcudur. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah.” dedi.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.