banner113

MAHMUTLAR MUHTARINDAN CHP TEŞKİLATINA ÇOK SERT TEPKİ: CHP İLÇE TEŞKİLATI UYUYOR VE YATIYOR

banner106

Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top, hem Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i hem de ilçe teşkilatına sert dille tepki gösterdi

MAHMUTLAR MUHTARINDAN CHP TEŞKİLATINA ÇOK SERT TEPKİ: CHP İLÇE TEŞKİLATI UYUYOR VE YATIYOR
30 Eylül 2022 Cuma 09:55

banner108
banner238


MUHTARDAN SİTEM VAR
Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top, 24 ve 26 kilometrelik 2 güzergahı şubat ayında Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nden (UKOME) geçirttiklerini ancak mahallelerine otobüsün verilmediğini belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve teşkilata sitem eden muhtar Top "Mahmutlar şehir için 24 ve 26 kilometrelik 2 güzergahı şubat ayında Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nden (UKOME) geçirttim ama 7 aydır Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Alanya Birimi sorumluları ve CHP İlçe Teşkilatı mahalleye 2 güzergaha 2 otobüsü veremedi. Halk bunu bekliyor. Okullar açıldı. Şubat’ta UKOME’den geçen haklar niçin halka sunulmuyor? Halk dört gözle Mahmutlar Sinanpaşa Caddesi, Sarıhasanlı Caddesi, Küvez, Recepli, Kılıçaslan, Fevzi Çakmak, Yangılı, Cezaevi ve Gözüçüklü mahallesinden dönecek 2 tane güzergah ile 2’şerden 4 otobüsü mümkünse hemen bekliyorum"

CHP TEŞKİLATI UYUYOR
Muhtar Top "3 yıl oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi Mahmutlar’da otobüsleri havuz sistemine girdi. Otobüslerimiz çalışıyor. Bunun için Böcek’e teşekkür ediyorum. Yapılan başka bir iş yok. Kreş gelmedi. Şehir içi ulaşım başlamadı. CHP İlçe Teşkilatı uyuyor, yatıyor. CHP’den büyükşehir belediyesi 3 buçuk yıl önce kazanıldı. Mahmutlar’da ulaşım haricinde hiçbir hizmet görmedik. Ulaşımda şubatta UKOME’de kazandığımız hakkımız yerine getirilmedi. 4 otobüsü hizmete sokamadılar. Antalya’nın 19 ilçesi var. Alanya’da ve Mahmutlar’da resmi plakalı ulaşım yok? Ben Mahmutlar-Alanya hattında resmi plakalı 50’şer kişilik otobüsler istiyorum. Böcek, resmi plakalı 10 otobüs göndersin. Bu otobüsler çalışsın. Çünkü insanlar dini bayramlarda bedava taşınacak ama bizim resmi plakalı aracımız yok. Neden yok?”
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.