banner113

MERAL AKŞENER, MEHMET ŞAHİN İÇİN GELİYOR

banner106

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumartesi günü aday tanıtım programları kapsamında ilk ilçe ziyaretini İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin için gerçekleştirilecek. 

MERAL AKŞENER, MEHMET ŞAHİN İÇİN GELİYOR
12 Ocak 2024 Cuma 19:37

banner108
banner238

13 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 12:30 da Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek program için Alanya-Gazipaşa havalimanına inecek olan Genel Başkan Meral Akşener’ in konvoy eşliğinde Alanya’ya giriş yapması ve program için Alanya Kültür Merkezi’ ne geçeceği öğrenildi.   

İLK İLÇE ALANYA

Resmi seçim takviminin işlemeye başlaması ile aday tanıtım programlarına başlayan İYİ Parti genel merkezinin bu kapsamda program düzenleyeceği ilk ilçe Alanya olması da kamuoyu tarafından takdirle karşılanarak, parti yönetiminin Alanya’ya ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’ e verdiği önemi gösteriyor şeklinde yorumlandı.

13 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 12:30 da Alanya Kültür Merkezi’nde yapılacak toplantı için Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’de sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile tüm halkımızı programa davet etti.

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.