banner113

Özçelik: Alanya'ya yakışan otogar yapacağız

banner106

CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, "Şehrimiz hak ettiği otogara kavuşacak" dedi.

Özçelik: Alanya'ya yakışan otogar yapacağız
02 Mart 2024 Cumartesi 18:38

banner108
banner238


 

CHP Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan seçim programı kapsamında çalışmalarını sürdüren CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, Otogar Taksi Durağı'ndaki şoförlerle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Özçelik’e, İlçe Başkanı Bülent Kandemir ile Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti. Durak Başkanı Ahmet Erdoğmuş ve şoförlerin karşıladığı Özçelik, "Alanya için hepiniz çok değerlisiniz. Sizler halkla birebir iletişim kuranlar olarak ihtiyaçları biliyorsunuz. Biz de bu sorunları çözmeye talibiz" dedi. 
"BÜYÜKŞEHİR İLE KONTAK HALİNDEYİZ"
Özçelik, “Tertemiz beyaz gömleğimle belediye başkanlığı makamına talip oldum. Göreve geldiğimizde de işimizi temiz bir şekilde yapacağız ve belediyeyi bu düsturla yöneteceğiz. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek ile devamlı kontak halindeyiz. Muhittin Başkan, taksilere kamera takılması için gerekli işlemleri başlattı. 31 Mart'tan sonra iş birliği ile daha büyük işleri birlikte başaracağız" diye konuştu. 
"ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ"
Alanya’ya her yönüyle yakışan bir otogar yapma sözü veren Özçelik, “Alanya’da o kadar çok aksaklık var ki hepsine el atacağız. Ulaşım ve trafik sisteminin kalitesinin artırılması amacıyla kapsamlı çalışmalar yapacağız. Ayrıca 15 dakikalık geçiş süreci olan yerlerle ilgili de çalışmalarımız var. Bu sorunu da çözeceğiz. Alın teriyle ekmeğini kazanan esnafımızın her zaman yanındayız” ifadelerini kullandı. 

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.