banner113

PAZAR ESNAFINDAN MEHMET ŞAHİN’ E SEVGİ SELİ 

banner106

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, yoğun programları devam ederken bugün Avsallar Mahallesinde kurulan semt pazarını ziyaret etti. 

PAZAR ESNAFINDAN MEHMET ŞAHİN’ E SEVGİ SELİ 
25 Ocak 2024 Perşembe 09:17

banner108
banner238

Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hüseyin Gök, muhtarlar ve ekip arkadaşları da pazar esnafı ziyaretinde Mehmet Şahin’e eşlik etti. 

Pazar esnafı tarafından yoğun bir sevgi seli ile karşılanan Şahin, pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

Şahin, ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamada “Çıktığımız bu hizmet yolunda uzunca bir süredir çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Her kesimden dostlarımız ve vatandaşlarımızın desteklerini alıyoruz. Bu yolda bizleri yalnız bırakmadılar. Allah hepsinden razı olsun. Bugün de Pazarcılar Odası Başkanımız Hüseyin Gök, muhtarlarımız ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte Çarşamba günleri Avsallar mahallemizde kurulan semt pazarında tezgahları tek tek dolaşarak esnafımızı ziyaret ettik. Pazar esnafımız ve alışveriş yapan vatandaşlarımızın da bizlerden beklenti ve sorunlarını dinledik. Elbirliği ile yaşadıkları bütün sorunları çözeceğiz. Tüm Pazar esnafımıza bize gösterdikleri yoğun ilgi ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.