banner113

SAADET VE ANAP'IN DESTEKLERİYLE GELECEK PARTİSİ ALANYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN DEMİR: DEVLET BİRİKİMİMİ ALANYA'YA YANSITMAK İSTİYORUM!

banner106

Saadet ve Anavatan Partisinin destekleriyle Gelecek Partisinden Alanya Belediye Başkan adayı olan Mevlüt Demir, Alanya Dayanışma Platformu (ALDAP) Dernek Başkanlarıyla bir araya geldi. 

SAADET VE ANAP'IN DESTEKLERİYLE GELECEK PARTİSİ ALANYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN DEMİR: DEVLET BİRİKİMİMİ ALANYA'YA YANSITMAK İSTİYORUM!
12 Ocak 2024 Cuma 11:24

banner108
banner238


Gelecek Partisi İlçe Binasında gerçekleşen toplantıya, Anadolu Gençlik Derneği, Anadolu Çevre Eğitim Derneği (ANÇED), Akdeniz Eğitim Kültür Vakfı (AKEV), Alanya İmam Hatipliler Derneği (ALİMDER), Alanya Kudüs Bilinci ve Kardeşlik Derneği, Alanya İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (İHH), Sebilay Derneği, Antalya Diyanet-Sen 2 No'lu Şube, Alanya Diyanet-Sen Temsilciliği, Sena Sosyal Yardımlaşma Derneği, Vefa Derneği ve ALDAP Başkanı Murat Ersin Kaplan katıldı.


Toplantının açılış konuşmasını yapan ALDAP Başkanı Murat Ersin Kaplan, "Alanya Dayanışma Platformu olarak, bünyemizde bulunan derneklerle birlikte Alanya'nın geleceği için tüm siyasi partileri ziyaret ediyoruz. Alanya için elimizi her taşın altına koyarız. Bu anlamda tüm belediye başkan adaylarına başarılar dileriz." dedi.


Belediye başkan adayı Mevlüt Demir ise, ALDAP başkanlarına teşekkür ederek, "Alanya için acil olan sosyal yaşam içerikli 41 proje hazırladık. Çalmadan, çaldırmadan, Alanya'nın değerlerini tüm Alanyalılara eşit bir şekilde kardeşlik duyguları içinde sunmak istiyoruz. Bir belediyecilik anlayışı ile hizmet için yola çıktık. Asla partizanlık yapmadan, Alanya'da yaşayan herkesi bir tutarak, devlet-millet bir bütündür düstürüyle hareket edeceğiz. 40 yılda edindiğimiz devlet birikimini Alanya'ya yansıtmak ve yaşatmak istiyoruz." diye konuştu.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.