banner113

Şahin'den Alanya'da huzurun mimarlarına anlamlı jest

banner106

İYİ Parti Alanya Belediye Başkanı Mehmet Şahin, 2023 yılının son saatlerinde Alanya’ nın huzuru ve güvenliği, vatandaşlarımızın sağlığı için çalışan görevlileri, çalıştıkları yerlerde ziyaret edip, başarılar dileyerek yeni yıllarını kutladı.

Şahin'den Alanya'da huzurun mimarlarına anlamlı jest
01 Ocak 2024 Pazartesi 01:49

banner108
banner238

Yıl boyunca iyi günde kötü günde halk ile iç içe yoğun bir program yürüten Sahi Yılın son gününde de gerçekleştirdiği yoğun ziyaret programları sonrası ekip arkadaşları ile birlikte Alanaya nın huzuru ve güvenliği için caliasan  kolluk kuvvetleri ile vatandaşlarımızın sağlığı için çalışan sagki görevlilerini de çalıştıkları yerlerde ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

Nöbetçi sağlık çalışanları ve kolluk kuvvetleri ile sohbet edip, tatlı ikram eden Şahin, “Bu akşam halkımız, huzur ve güven içerisinde yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Vatandaşlarımızın sağlığını, huzur ve güveliğini sağlamak için güvenlik güçlerimiz, sağlık çalışanlarımız her zaman olduğu gibi görevlerinin başında. Onların gayretleri, emekleri sayesinde huzur içinde yeni bir yılı karşılayacağız. Bu emeklerinden dolayı tüm çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kazasız belasız nöbetler diliyorum ve tüm kolluk kuvvetlerimizin, sağlık çalışanlarımızın yeni yılını kutluyorum.” Dedi.

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.