banner113

ŞAHİN’E SİYASİ PARTİLERDEN ANKARA DÜZEYİNDE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR. 

banner106

Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Narlı, Antalya İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Murat Kurt ile birlikte Alanya Belediye Başkan Adayı, Litvanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin’i ofisinde ziyaret etti.

ŞAHİN’E SİYASİ PARTİLERDEN ANKARA DÜZEYİNDE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR. 
04 Eylül 2023 Pazartesi 19:03

banner108
banner238

2024 Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerden iki yıl öncesinde, hiçbir parti ismi telaffuz etmeden belediye başkanlığına adaylığını açıklayan Şahin, halkın içinde çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ederken; Ankara düzeyinde kendisine de yapılan ziyaretler dikkat çekiyor. 

Ziyaret ile ilgili konuşan Şahin, “Anavatan Partisi rahmetli Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ın önderliğinde kurulan ülkemizin önemli siyasi partilerinden birisidir. Geçmişte yaptıkları reformlar ile ülkemiz için büyük hizmetler sunmuş ve milletimizin sevgisini kazanmıştır. Bugünde Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Semih Narlı ve Antalya İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Murat Kurt ofisimizde bizleri ziyaret ettiler.  Gündemi de değerlendirdiğimiz nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.
 

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.