banner113

SARAY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI HASAN ÇELİK'İN SEÇİM OFİSİ DOLUP TAŞIYOR

banner106

Alanya'nın büyük mahallelerinden biri olan Saray Mahallesinin muhtar adayı Hasan Çelik, her günler mahalle sakinlerini seçim ofisinde ağırlamaya devam ediyor.

SARAY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI HASAN ÇELİK'İN SEÇİM OFİSİ DOLUP TAŞIYOR
13 Şubat 2024 Salı 13:23

banner108
banner238

Çelik, bugün de seçim ofisinde MHP'nin önceki ilçe başkanı Mustafa Türkdoğan ve arkadaşlarını seçim ofisinde kabul etti. Çelik, ziyaret ve desteklerinden ötürü Türkdoğan ve arkadaşlarına teşekkür etti. Türkdoğan ise Çelik'i başarılar diledi. 

Çelik "Resmi makamlardan ve ilgili yerlerden kişiye özel ve genel bilgilendirme amaçlı gelen tebligat ve duyurular sizlere mesaj olarak en kısa sürede ulaştırılacak.
*Mahallemizde yardıma ihtiyacı olan vatandaşların ve yardım severlerin arasında köprü olacağım vatandaşların ilgili yardım kurumlarına ulaşmasında yardımcı olacağım okul dönemlerinde okula giden çocuklarımızın kırtasiye ve okul ihtiyaçları konularında yardımcı olmak yardım yapacakları ve ihtiyaç sahiplerinin arasında köprü görevi yapacağım.
*Mahalle komşularımızın iyi gününde kötü günüde yanında olacağım hastalık da düğünde bayramda özel günlerinde yanlarında olacağım ihtiyaç duydukları yardıma ve desteğe aracı olacağım ilgili yerlerden teminini sağlayacağım.
*Mahallemizde bulunan parklarımızda sizlerin ve çocuklarımızın daha güvenli zaman geçirmesi için buraların temiz ve güvenli olması için ilgili kurumlarla sürekli iş birliği içinde olacağım buralarda rahat vakit geçirmeniz mahalle komşuluklarının gelişmesi için çalışmalar yapacağım.
*Mahallemizin yollarının sokaklarının daha temiz ve düzenli olması için ilgili kurum belediyelerimizle iş birliği içinde çalışacağım sorunların ilgili birimlere iletilmesi ve yapılmasının takipçisi olacağım.
*Mahallemizin sokaklarının parklarının aydınlık ve güvenli olası için aydınlatma önemlidir bu konularda ilgili kurumla sürekli temas içinde olacağım.
*Mahallemizde okul çevrelerinde ve vatandaşlarımızın zaman geçirdiği parklarda çocuklarımızı ve vatandaşlarımızı rahatsız eden uygunsuz durumlar sergileyen kişileri emniyet ve belediyenin ilgili kurumlarına bildirmek suretiyle güvenli ve huzurlu bir ortam için ilgili bütün birimlerle iş birliği içinde olacağım.
*Her türlü sonunuzda bana ulaşabilmeniz için sizin en yakınızda olacağım bir telefon kadar yakın olmak asli görevim olacak geçmiş dönemden gelen azalık tecrübemle sizlere hizmet edeceğim. Bunun için sizlerin desteğini taleb ediyorum. Mutlu Huzurlu Güvenli bir mahalle için birlikte çalışma zamanı hepinize sevgilerimi saygılarımı sunarım."

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.