banner113

Sipahioğlu, dinamik bir kadro ile geliyoruz!

banner106

Genç, bilgi ve birikimiyle CHP'yi yönetmeye talip olan İlçe Başkan Adayı Gökhan Sipahioğlu, "Delegelerimizi dinliyor, yol haritamızı belirliyoruz. 32 kişilik ekibimizle birlikte CHP'yi yerelde ve genelde iktidara taşıyacağız" dedi.

Sipahioğlu, dinamik bir kadro ile geliyoruz!
21 Ağustos 2023 Pazartesi 06:20

banner108
banner238

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Kongresi, 25 Ağustos Cuma günü Alanya Kültür Merkezi’nde yapılacak. CHP İlçe Başkanlığına aday olan genç iş insanı Gökhan Sipahioğlu, bir yandan delegeleri ziyaret ederken, bir yandan da 32 kişilik Yönetim Kurulu’nu oluşturuyor. Bilgi, birikim ve tecrübesi ile CHP’yi yerelde ve genelde iktidara ulaştırmaya hazır olduklarını söyleyen Başkan adayı Sipahioğlu, “Partimizi Alanya’da zirveye ulaştıracağız, partililerimizin yüzünü güldüreceğiz” dedi
“DİNAMİK KADRO İLE GELİYORUZ”
Gece gündüz dinlenmeden kongrede oy kullanacak delegelerin sorunlarını dinleyen Sipahioğlu, bazı sorunları jet hızıyla çözüme kavuştururken, bazı sorunları da not alıp, çözümü için söz veriyor. Yapılması greeknleri ve yol haritalarını da belirlediklerini söyleyen Sipahioğlu, “Dinamik bir yapı ile geleceğiz. Yönetim Kurulu’nda 16 yedek, 16 asil yazacağız ama bizim için yedek asil ayrımı olmayacak. Partimizi 32 kişi ile birlikte yöneteceğiz. Asil yedek ayrımı olmayacak. Listemizde 32 kişi de asil kadromuzuda bulunacak. CHP’de yedek olmaz. Yedek asil değil listemiz kırmızı çizgimiz olacak” diye konuştu.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.