banner113

Turizmci aday Eray Erdem sektör temsilcileri ile buluşarak projelerini paylaştı

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Eray Erdem ve ekibi, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Turizmci aday Eray Erdem sektör temsilcileri ile buluşarak projelerini paylaştı
10 Ağustos 2022 Çarşamba 11:29

banner108
banner238

 ALTSO Başkan Adayı ve turizm sektör temsilcilerinin toplantısında hedefler ve sektörün beklentileri değerlendirildi. 
Kendisi de turizmci olan ALTSO Başkan Adayı Erdem, sektörün sorunlarını yaşayan bir kişi olarak çözümleri konusunda da önemli projeleri olduğunu söylediği açıklamasında şu ifadeleri kullandı: ‘Alanya turizm değerleri açısından zengin bir kent. Deniz, kum, güneş, tarih, sosyal hayat, doğa, gastronomi, sağlık ve spor ile çok yönlü bir saha. Bu alanların her birinden kentimize maksimum fayda için elimizden geleni yapacağız. Elbette ALTSO olarak en önemli görevimiz dinamikleri harekete geçirmek ve Ankara ile bağlantılarda aracı olmak olacak. Marka kentimizin marka değerini yükseltmek başta olmak üzere turizmcilerin sorunlarının çözümü ve Alanya’nın tanıtımında ortak hareket etmek en önemli sözümüz olacaktır.’ dedi. 
Toplantı daveti nedeni ile ALTİD Başkanı Sili ve toplantıya katılan yönetim kurulu üyelerine de teşekkür eden Erdem ‘ Ekibimizde turizmi çok iyi bilen deneyimli çalışma arkadaşlarımız var. Önceliğimiz ortak akılla, tüm dinamikleri işin içine katarak çalışma yapmak. Bu anlayış ile bizleri kabul eden ALTİD yönetimine de teşekkür ederim.’ dedi.

banner109

Etiketler; #eray erdem
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.