banner113

ÜMİT UYSAL, BÖCEK'İ SOLLADI. EN BAŞARILI İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI LİSTESİNE GİRDİ. BÖCEK'iN ÖNDERLİĞİNDEKİ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR YOK!

banner106

ALF Araştırma, 20 Ekim - 3 Kasım 2023 tarihleri arasında 14 bin 200 kişi ile CATI Araştırma yöntemiyle 30 büyükşehirde gerçekleştirdiği anketin sonuçlarını paylaştı. Katılımcılara, 'Mevcut belediye başkanınızı başarılı buluyor musunuz?' sorusu soruldu.

ÜMİT UYSAL, BÖCEK'İ SOLLADI. EN BAŞARILI İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI LİSTESİNE GİRDİ. BÖCEK'iN ÖNDERLİĞİNDEKİ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR YOK!
07 Kasım 2023 Salı 12:59

banner108
banner238


Seçmen sayısı 50 binden fazla olan belediyelere yer verilen ankette, belediye başkanının performansı, belediye hizmet kalitesi ve halkla iletişimi baz alındı.

Katılımcıların verdiği cevaplara göre elde edilen veriler doğrultusunda en başarılı beş büyükşehir ve on ilçe belediye başkanı belirlendi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yüzde 59,5'lik oranla en çok beğenilen belediye başkanı seçildi. İmamoğlu'nu yakından takip eden isim ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin oldu. Şahin, yüzde 58,4'lük bir beğeni oranıyla ikinci sırada yer alırken, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Sekmen yüzde 57,6'lık beğeni oranıyla üçüncü sırayı elde etti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Gürün, yüzde 57,2 ile dördüncü, Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Altay da yüzde 57'lik beğeni oranıyla beşinci sırada kendine yer buldu.

En başarılı ilçe belediye başkanları

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.