banner113

ZAFER PARTİSİ ALANYA ADAYI DR. BİNER: DAHA YAŞANABİLİR BİR ALANYA İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK!

banner106

Zafer Partisi Alanya Belediye Başkan adayı Dr. Tahsin Biner, Manşet Alanya gazetesi sahibi Hüseyin Kalaycı'yı ziyaret etti.

ZAFER PARTİSİ ALANYA ADAYI DR. BİNER: DAHA YAŞANABİLİR BİR ALANYA İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK!
29 Ocak 2024 Pazartesi 11:26

banner108
banner238

Ziyaretle ilgili olarak gazeteci Kalaycı, Dr Biner'e teşekkür ederek başarılar diledi. Dr. Biner ise "Biz bu göreve talip olurken milletimize bir söz veriyoruz. Vatandaşı dinleyerek, vatandaşa rağmen değil, vatandaşı sürece dahil ederek, katılımcı, şeffaf, hesap verilebilir bir belediyecilik anlayışı ile birlikte şehrin önceliklerini belirleyerek bu şehirde yaşayan herkesin ve her kesimin mutlu olmasını sağlayacak bir şehir oluşturma anlayışı içerisinde olacağız. 

Şehrin geleceğine yön verecek projelerine ilişkin görüşlerini belirten Dr. Biner, toplumun her kesimine ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti. Biner, önceliklerinin arasında Alanya'nın genel yaşam kalitesini arttırmayı ve vatandaşların günlük yaşantısını kolaylaştırmayı amaçladıklarını kaydetti. Sosyal belediyecilik alanında atılacak adımlarla, Alanya'yı yaşam kalitesi açısından en ayrıcalıklı ilçeler arasında ilk sıraya yerleştirmek için kararlı olduklarını ifade etti.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.